سرد ایران کارگر کارگری کارگران آتش نشانی

سرد: ایران کارگر کارگری کارگران آتش نشانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با ملی‌پوشان در سئول , گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته گفت‌وگوی جذابی با کاپیتان تراکتور داشت و همچنین علت عدم انجام بازی در ورزشگاه امام رضا نیز مشخص شد. 

با ملی‌پوشان در سئول , گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)

گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)؛ با ملی پوشان در سئول

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته گفت وگوی جذابی با کاپیتان تراکتور داشت و همچنین علت عدم انجام بازی در ورزشگاه امام رضا نیز مشخص شد.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(ششم شهریورماه) از ساعت 22:40 شروع شد که علاوه بر بررسی بازی های لیگ برتر در هفته پنجم، گزارشی از تمرین تیم کشور عزیزمان ایران در کره جنوبی و مصاحبه هایی با کارلوس کی روش و بازیکنان پخش شد؛ همچنین داریوش مصطفوی، مهدی مناجاتی و مهدی کیانی حرف های جالبی مطرح کردند که مشروح آن را در زیر می خوانید:

با ملی‌پوشان در سئول , گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین «برد ایران»، «مساوی» و «برد کره جنوبی» یک گزینه را جهت آینده نگری نتیجه دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی گزینش کنند.

* آنچه در برنامه نود دیشب مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته گفت‌وگوی جذابی با کاپیتان تراکتور داشت و همچنین علت عدم انجام بازی در ورزشگاه امام رضا نیز مشخص شد. 

– شکست دوباره استقلال و شدت یافتن فشارها روی علیرضا منصوریان و اولتیماتوم جدی مدیران این کلوب به سرمربی آبی ها.

– مدرن، مجهز و استاندارد مثل ورزشگاه امام رضا مشهد؛ هدیه ای که ماه هاست کادو پیچ مانده است.

– به بهانه جدال روز پنج شنبه کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی؛ تصویرهای کمتر دیده شده است از تقابل های تاریخی این دو تیم.

* پرسپولیس کشور عزیزمان ایران 2 الاهلی عربستان 2

با ملی‌پوشان در سئول , گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)

نکات بازی

خلیل زاده تعداد گل های خورده و زده پرسپولیس در آسیا را برابر کرد.

2 گل جهت پرسپولیس، هر 2 گل به وسیله خریدهای تازه این تیم.

توقف روند سه پیروزی پیاپی الاهلی برابر نمایندگان ایران.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته گفت‌وگوی جذابی با کاپیتان تراکتور داشت و همچنین علت عدم انجام بازی در ورزشگاه امام رضا نیز مشخص شد. 

پرسپولیس جهت نخستین بار در در دیداری که با دو گل عقب افتاده بود، شکست نخورد.

– در جریان این گزارش، مصاحبه هایی هم از حضور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه سلطان قابوس انجام گرفته بود.

با ملی‌پوشان در سئول , گزارش کامل برنامه نود(96.06.06)

* تصاویری از مرحوم ایرج باباحاجی ، خبرنگار فقید ورزشی که اخیرا جان خود را از دست داد، پخش شد.

* صنعت نفت آبادان 2 ذوب آهن 2

نکات بازی

نخستین گل خورده صنعت نفت در بازی های خانگی لیگ هفدهم به وسیله رجب زاده اتفاق افتاد.

شیمبا جهت نخستین بار پنالتی های این فصل را به اوت زد.

ذوب آهن نخستین تیمی شد که در آبادان از صنعت نفت امتیاز گرفت.

کمالوند بدون پیروزی برابر امیر قلعه نویی.

– کنفرانس مربیان

امیر قلعه نویی: حیف شد این مسابقه یک برنده نداشت ولی چهار گل و صحنه های قشنگی شاهد بودیم که به تیرک زدیم و آنها تک به تک از دست دادند.

فراز کمالوند: به اعتقاد من حق مسلم ما پیروزی بود؛ بعد از گلی که دریافت کردیم شکل تیم برهم ریخت و سخت بود به بازی برگردیم ولی خدا را شکر بازنده نشدیم.

* استقلال خوزستان 0 پارس جنوبی جم 1

پارس جنوبی عالی ترین خط حمله لیگ برتر.

نخستین کلین شیت پارس جنوبی در این فصل.

تارتار جهت نخستین بار در لیگ برتر موفق به شکست تیم ویسی شد.

– کنفرانس مربیان

عبدالله ویسی: بازی بی عرضه و بی لیاقتی انجام دادیم؛ هنگامی که از 12-10 ضربه آزاد یکی را استفاده نمی کنیم، همین اتفاق می افتد؛ با اینکه پارس جنوبی امتیازات خوبی در این فصل جمع کرده ولی تنها دو توپ در چارچوب ما داشتند.

مهدی تارتار: در این هوای گرم به مشکل سه امتیاز گرفتیم؛ فرزند های ما زحمت کشیدند و به آنها خسته نباشید می گوییم که بعد از چهار بازی بالاخره گلی دریافت نکردیم.

* گزارش از تمرین تیم ملی در سئول کره جنوبی و مصاحبه با سرمربی و بازیکنان

علیرضا بیرانوند: رکورد گل نخوردن متعلق به تمام تیم مخصوصا مدافعان، بازیکنان و کادر فنی است و ان شاالله مربیان هر دروازه بانی را صلاح بدانند بازی می کند؛ به دنبال حفظ رکورد گل نخوردن هستیم که امیدواریم به آن برسیم.

اشکان دژاگه: هنوز نفرات تیم کامل نشده و خیلی از فرزند ها به خاطر بازی در تیم های اروپایی به اردو نیامدند که ان شاالله فردا این اتفاق می افتد؛ اردو به خوبی پیش می رود و باید همینطور 100 درصد تمرین کنیم؛ جهت کره اهمیت بیشتری دارد که به پیروزی برسد ولی ما تلاش داریم به موفقیت دست پیدا کنیم.

علی کریمی: کره ای ها 100 درصد می آیند تا برابر هواداران ارزش به برد برسند چون چند سالی است نتوانستند کشور عزیزمان ایران را شکست دهند ولی ما هم می خواهیم روند شکست ناپذیری به خاص برابر کره را حفظ کنیم.

– کی روش: شعبده بازی در تیم ملی شاهد هستیم!

کارلوس کی روش راجع به شرایط بد زمین تمرین کشور عزیزمان ایران در کره جنوبی گفت: همه چیز عالی است!؛ هر لحظه بازی با کره سخت بوده و این تیم به دنبال شکست کشور عزیزمان ایران بوده ولی الان دغدغه مهم آنها افزایش به جام جهانی هست؛ جهت نخستین بار شرایط مشکل جهت کره به وجود آمده و کارشان در راه افزایش به جام جهانی به ولی و اگر کشیده شده است است.

او با بیان اینکه جهت ما بازی با کره جنوبی هر لحظه فرصتی جهت یادگیری و کسب تجربه زیاد هست، اظهار کرد: اگر شرایط بازیکنان خوب است و شاهد نتیجه های خوب هستیم، اتفاقی شعبده گونه و شعبده بازی رخ داده وگرنه جهت کسب موفقیت و توجه به تیم، مربیان و بازیکنان هیچ اتفاق خاصی نیافتاده است.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران ادامه داد: باید به برنامه ریزی تیم ملی در مسیر جام جهانی جهت آماده سازی، انجام بازی های دوستانه و موفقیت زیاد اقداماتی صورت بگیرد وگرنه نمی توان انتظار زیادی داشت.

کی روش اضافه کرد: داستان هر لحظه یکسان هست، ما جهت زمردم زحمت می کشیم و بازی می کنیم؛ این بار هم جهت کسب غرور و ایجاد لبخند روی لب هواداران به میدان می رویم؛ بااهمیت ترین مطلب همین است که می خواهیم تماشاگران را خوشحال کنیم و این بار هم تلاش داریم همین کار را انجام دهیم.

* گزارشی از روند مطرح شدن و موفقیت سامان قدوس، لژیونر تازه تیم ملی پخش شد.

* سیاه جامگان 1 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 1

نکات بازی

سومین تساوی پیاپی دو تیم در تقابل های اخیر.

نفت بدون برد برابر سیاه جامگان.

سیاه جامگان بدون برد در مشهد.

– کنفرانس مربیان

حمید درخشان: با تغییراتی که انجام دادیم فشار را به سیاه جامگان زیاد کردیم و به گل رسیدیم؛ سیاه جامگان در منزل تیم خوبی است و این تساوی عادلانه بود.

اکبر میثاقیان: یک لحظه خوابمان برد، بیچاره شدیم و سه امتیارمان به یک امتیاز تبدیل شد؛ نفت هم خوب بازی کرد.

* گزارش مقایسه ای از ورزشگاه های امام رضا و ثامن الائمه مشهد پخش شد که در آن به امکانات کم نظیر استادیوم تازه تاسیس امام رضا در کشور عزیزمان ایران اشاره شده است بود.

* توضیحاتی راجع به عدم برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا

هاشمی جواهری، مدیر عامل ترتیب بدنی آستان قدس رضوی در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به عدم استفاده از ورزشگاه امام رضا مشهد اظهار کرد: شورای تامین پای کار بوده و هنوز اجازه بازی های لیگ برتر را در این استادیوم نداده هست؛ تمام مسؤولان آستان قدس آمادگی برگزاری مسابقه های را دارند و آقای تاج هم اعلام آمادگی کردند.

او ادامه داد: تلاش داریم بازی ملی جهت افتتاح این ورزشگاه انجام شود ولی اگر این اتفاق نیافتاد، با توجه به اینکه دو تیم لیگ برتری داریم، به مسؤولان دو کلوب می گوییم تا این ورزشگاه با حضور آنها افتتاح شود.

هاشمی جواهری تصریح کرد: فرماندار مشهد یک سری نکاتی را راجع به انجام بازی در ورزشگاه امام رضا، مثل ایجاد گیت و تقسیم بندی تماشاگران گفتند که ما هم اعلام نمودیم هیچ حرفی نداریم و همین الان هم به فدراسیون فوتبال گفتیم آماده هستیم تا در نخستین بازی تیم ملی این ورزشگاه افتتاح شود و بعد از آن نیز میزبان بازی ها باشیم.

مدیر عامل ترتیب بدنی آستان قدس رضوی با بیان اینکه اگر شورای تامین مشهد اعلام آمادگی کند حاضر به انجام بازی در ورزشگاه امام رضا هستیم، گفت: اگر بتوانیم نخستین بازی در ورزشگاه امام رضا، مسابقه ای ملی باشد رضایت کامل داریم وگرنه جهت میزبانی بازی های لیگ برتر نیز هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

وی ابراز کرد: ورزشگاه ثامن از رده خارج نیست ولی کلاس استادیوم ثامن متفاوت هست؛ ما کاملا آمادگی میزبانی را داریم و اگر آقای فرماندار قول دهند ایمنی تامین شود، می توانیم میزبانی بازی در استادیوم امام رضا داشته باشیم ولی ترجیحا اگر به جای مسابقه باشگاهی، بازی ملی باشد بهتر خواهد بود.

هاشمی جواهری یادآور شد: علاوه بر کیفیت مطلوب چمن، پیست دو و میدانی ورزشگاه امام رضا یکی از عالی ترین های دنیاست که تمام استانداردها را دارد؛ به فدراسیون های فوتبال و دو و میدانی اعلام کردیم آمادگی میزبانی مسابقه های را داریم و یکی از اولویت های مهم ما استفاده از ورزشگاه امام رضا است.

مدیر عامل ترتیب بدنی آستان قدس رضوی با بیان اینکه ورزشگاه امام رضا از هر نظر آماده بازی ها بوده ولی مسائلی مثل فنس کشی و … جهت میزبانی مسابقه های وجود داشته که در صدد برطرف آنها هستیم، عنوان کرد: تمام مجموعه آستان قدس رضوی این وظیفه را به بنده کرده تا در نخستین وقت در استادیوم امام رضا شاهد برگزاری بازی باشیم.

وی تاکید کرد: نقطه نظرات شورای تامین جدای از پرسشها ورزشگاه ها و جانبی است ولی در تلاش جهت برطرف نواقص هستیم؛ حدود دو هفته جهت برطرف نواقص وقت نیاز است که بعد از آن هیچ محدودیتی در برگزاری مسابقه های نداریم و حاضر به تکمیل برطرف پرسشها جزئی هستیم تا با ایجاد امنیت به وسیله شورای تامین شاهد افتتاح ورزشگاه با یک مسابقه باشیم.

* فرماندار مشهد: پرسشها ورزشگاه امام رضا باید برطرف شود

محمد رحیم نوروزیان، فرماندار مشهد در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به عدم برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا ابراز کرد: نواقصی وجود دارد که باید برطرف شود؛ ورودی و خروجی ها آماده نبوده و مسیر شمالی و جنوبی ورزشگاه که به سالن های مجاور دسترسی دارد باید بسته شود؛ مشکلاتی از قبیل فنس کشی هم وجود دارد.

وی ادامه داد: وقت برطرف نواقص را باید اهل فن بگویند ولی در صورت برطرف شدن آنها ما نیز هیچ مشکلی جهت تامین امنیت استادیوم امام رضا نداریم.

* نوستالژی

گزارشی از حضور کشور عزیزمان ایران در جام ملت های 1972 آسیا پخش شد که ملی پوشان در فینال این مسابقه ها با گل های علی جباری و حسین کلانی موفق به شکست کره جنوبی شدند و ابراهیم آشتیانی جایزه عالی ترین بازیکن این تورنمت را دریافت کرد؛ در این بخش که به مناسبت نزدیک بودن دیدار کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی پخش شد، با مهدی مناجاتی گفت وگویی انجام گرفت.

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 0 پدیده 2

نکات بازی

مهاجری و پدیده تا پیش از این مسابقه تمام بازی ها را به منصوریان باخته بودند.

محمد قاضی، 5 گل در 4 تقابل اخیر برابر استقلال در لیگ و جام حذفی.

حسین مهران با زدن 2 گل، موثرترین تعویضی لیگ هفدهم است.

استقلال جهت نخستین بار در این فصل 2 گل در یک مسابقه دریافت کرد.

شکست استقلال در منزل بعد از 185 روز.

– کنفرانس سرمربی پدیده

محمدرضا مهاجری: تعویض ها امروز جواب داد و توانستیم دومین گل را بزنیم؛ اقبال با ما بود و بازیکنان هم تلاش کردند تا به برد شیرینی در ورزشگاه آزادی دست پیدا کنیم.

* آنالیز

گروه آنالیز برنامه نود به نحوه بازی استقلال برابر پدیده پرداخته بودند که در آن به غلط های متعدد در خط حمله، اضافه نشدن هافبک ها در خط هجومی، بی دقتی در شوت زدن و ضربات در چارچوب و … اشاره شد.

* کارشناسی داوری با نوید مظفری

– استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم

تاوادزه به علت صدمه زدن به سلامتی بازیکن پارس جنوبی باید اخراج می شد.

طالب ریکانی به علت لگد کردن کمر بازیکن پارس جنوبی باید کارت قرمز دریافت می کرد.

– صنعت نفت آبادان و ذوب آهن

پنالتی به سود ذوب آهن درست بود و طبق قوانین تازه داوری کارت زرد نداشت.

کرار در محوطه جریمه ذوب آهن شبیه سازی کرد و مورد نیاز بود اخطار بگیرد.

زمان گل اول صنعت نفت، مظاهری در محاسبات جهت گرفتن توپ اشتباه کرد و مهاجم صنعت نفت خطایی روی دروازه بان ذوب آهن انجام نداد.

– استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پدیده

خطای پنالتی روی مهاجم پدیده اتفاق نیافتاد و تصمیم داور درست بود.

اخطار به محمد قاضی به علت اشتباه روی چشمی کفایت می کرد.

* سایپا 0 تراکتورسازی 2

نکات بازی

نخستین برد خارج از منزل تراکتورسازی

آزادی، جوان ترین گلزن تاریخ تیم تراکتورسازی.

سایپا نخستین شکست فصل را مجبور شد.

نخستین کلین شیت تراکتور در لیگ هفدهم.

– کنفرانس مربیان

یحیی گل محمدی: فرزند های ما تمرکز خوبی در دفاع داشتند که موقعیتی به حریف ندادند؛ از وقت های خود نهایت استفاده را بردیم و با حمایت تماشاگران و تلاش بازیکنان به برد رسیدیم.

علی دایی: روی غلط های فرزند گانه گل خوردیم و در دیداری که کمترین حق مان باخت بود، واگذار کردیم.

* لژیونرها

کاوه رضایی در ادامه روزهای خوب با شارلوآ، در دیدار پنجم فصل این تیم 2 گل به ثمر رساند تا تیم اش به پیروزی برسد؛ رضاییان در شب پنجمین شکست متوالی اوستنده 81 دقیقه بازی کرد؛ هیرنفین در حضور رضا قوچان نژاد و آلکمار با بهره مندی از علیرضا جهانبخش برابر رقبای خود در سومین هفته از لیگ اردیویسه هلند به برتری دست یافتند؛ المپیاکوس در حالی که از دقیقه 64 کریم انصاری فرد را در ترکیب داشت به دومین برد فصل رسید؛ پانیونیوس با گلزنی احسان حاج صفی موفق به برد شد؛ احمد گروژنی در دو بازی اخیر میلاد محمدی را در ترکیب داشت؛ سردار آزمون در روزی که مصدوم شد 22 دقیقه جهت روبین کازان به میدان رفت؛ اسکیلستونا با حقیقی مساوی کرد؛ میوندالن با سوشا مکانی 2 بر یک شکست خورد و از جام حذفی کنار رفت؛ وردربرمن با سرمربیگری الکساندر نوری برابر بایرن مونیخ 2 بر صفر باخت.

* حرف های شنیدنی کیانی از پیشرفت در زندگی و فوتبال

مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی در گفت وگوی حضوری با فردوسی پور اظهار کرد: هنگامی که به تراکتور رفتم، هشت سال بود تیم لیگ برتری نمی شد ولی با حمایت تماشاگران و با کمک کمالوند و دستیارانش بازی های خوبی انجام دادیم و به لیگ برتر افزایش کردیم.

او ادامه داد: از همان قدیم به هواداران تراکتور قول دادم که آنها را تنها نمی گذارم و افتخار نوکری به مردم خوب آذربایجان را طی سال های گذشته داشتم.

کاپیتان تراکتورسازی اضافه کرد: علاقه به فوتبال داشتیم و در زمین خاکی بازی می کردیم تا پیشرفت کنیم؛ ابتدا زیر نظر جعفری و مختاری فر کار کردم و در بعد از نوجوانان استقلال جنوب، جهت خدمت سربازی به صباباتری رفتم؛ شرایط مشکل را در جوانی گذراندم و جایی بود که یک هفته نان خشک می خوردم؛ با برادر و دایی ام در کار نمای ساختمان بودیم و زمانی میوه فروشی هم کار می کردیم؛ شب هایی بود در پارک می خوابیدم ولی خدا کمک کرد به اینجا رسیدم.

کیانی با بیان اینکه در حد توان می دوم و زحمت می کشم تا شرمنده هواداران نباشم، اظهار کرد: ابتدای فصل همه می دانستند شرایط مشکل داریم ولی بازیکنان با تجربه قرارداد بستند و با آمدن آقای گل محمدی کار را پیش بردیم؛ روز به روز بدن بازیکنان آماده تر شد و خدا کمک کرد دو پیروزی داشته باشیم؛ در سه بازی هم که شکست خوردیم حق ما باخت نبود.

وی به زمانی که در دوران جوانی مشغول کار در یک سفره منزل بود اشاراه کرد و راجع به قلیان کشیدن بازیکنان گفت: کم و بیش می کشند ولی ان شاالله که از این به بعد نمی کشند؛ 100 درصد فوتبالیست ها نباید سمت این پرسشها بروند.

کاپیتان تراکتورسازی درخصوص عملکرد خوب جوانان این تیم اذعان کرد: آزادی و جوانان تراکتور خیلی خوب کار می کنند؛ او اعتبار خوبی مثل پدرش دارد و باید شبانه روز از پدر و مادر خود تقدیر کند؛ امیدوارم موفقیت اش ادامه داشته باشد؛ آزادی در بازی با سایپا به من گفته بود گل می زنم که گل خوبی هم زد.

کیانی با بیان اینکه هواداران ما بی نظیر هستند و واقعا بخاطر آنها در این تیم ماندم، عنوان کرد: در سرما و گرما تماشاگران ما را تشویق کردند؛ کار تماشاگران ما بعد از سه باختی که داشتیم قابل ستایش و تمجید هست؛ هرچه دارم از تماشاگران خوب تبریزی است و خوش حالی نوجوان تراکتوری یک دنیا جهت ما ارزش دارد که با تمام وجود کار می کنیم تا شرمنده آنها نباشیم.

او با تاکید بر اینکه بازیکنان ما با تمام وجود کار می کنند، گفت: ما یک تیم هستیم و اگر کنار هم باشیم به موفقیت می رسیم؛ همه به این مهم پی بردیم که باید به برتری برسیم.

کاپیتان تراکتور در خصوص درگیری ای که در گذشته با امیر قلعه نویی داشت، اظهار کرد: آن وقت اشتباه کردم و حق را به آقای قلعه نویی می دهم؛ دعوای پدر و پسری بود؛ مدیون ایشان هستم و آقای قلعه نویی جهت تراکتور زحمت کشید.

کیانی راجع به پیشنهادات خوبی که طی سال های گذشته داشت، ابراز کرد: یک مقطع پرسپولیس من را می خواست ولی به علت قول به هواداران در تراکتورسازی ماندم.

* گفت وگویی ضبط شده است با داریوش مصطفوی، پیشکسوت و رییس پیشین فدراسیون فوتبال پخش شد.

* سپاهان 0 سپیدرود 0

نکات بازی

نخستین تساوی سپیدرود در تاریخ لیگ برتر

سپاهان با کرانچار بدون شکست در اصفهان

– کنفرانس مربیان

زلاتکو کرانچار: شانس گل های زیادی داشتیم ولی آنها را از استفاده نکردیم و دو امتیاز را راحت از دست دادیم.

علی نظرمحمدی: به هیچ عنوان تمارض را قبول ندارم؛ تیم ما جهت کسب تک امتیاز به اصفهان آمده بود ولی می توانستیم روی ضد حمله نیز به گل برسیم.

* پیکان 1 فولاد خوزستان 0

نکات بازی

نخستین برد پیکان در لیگ هفدهم

جلالی در سه تقابل اخیر با پورموسوی شکست نخورده است.

– کنفرانس مربیان

سید سیروس پورموسوی: اینکه هواداران در هر بازی برد می خواهند یعنی به ما اعتماد کردند و ما را باور دارند؛ می توانستیم امتیاز بگیریم که این اتفاق نیافتاد.

مجید جلالی: هنگامی که در بازی پنجم با یک گل پیش افتادیم، طبیعی بود که به دنبال حفظ نتیجه باشیم و بازیکنان تلاش زیادی جهت کسب پیروزی داشتند.

* کارشناسی داوری

– پیکان و فولاد خوزستان

عبدالله کرمی خطایی روی مدافع پیکان انجام نداد و گل فولاد به اشتباه اشتباه اعلام شد.

* گزارشی از بازی های لیگ یک در هفته سوم پخش شد.

* نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 981 هزار نفر در برنامه نود شرکت کردند که حدود 57 درصد به پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر کره جنوبی رای دادند.

برنامه نود این هفته ساعت 01:59 بامداد روز سه شنبه(هفتم شهریورماه) خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | برنامه | مسابقه | ورزشگاه | بازیکنان | کره جنوبی | کره جنوبی | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs